Учасники АТО та активісти підтримують керівника ОГХК Журила
Учасники АТО міста Вільногірськ та члени громадського формування "Страж" виступили на підтримку керівника ПАТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія ОГКХ" Руслана Журила
По це йдеться у їхньому відкритому листі, повідомляє Gazeta.ua.
У листі зазначається, що керівник підприємства неодноразово надавав допомогу бійцям та членам їхніх родин. Понад те, за його сприяння для удови загиблого Дениса Гонтарєва Вікторії, яка залишилась з маленькою дитиною на руках, придбали двокімнатну квартиру. Також керівник ОГХК неодноразово допомагав вільногірським бійцям на фронті, передаючи бронежилети, паливо, форму та іншу гуманітарну допомогу.
"Ми вважаємо, що на такий вчинок здатна людина із щирим серцем, відкритою душею, для якої патріотизм – це конкретні справи, відповідальність, турбота про тих, хто потребує допомоги. Тому ми не можемо стояти осторонь і спокійно спостерігати за кампанією, розгорнутою у ЗМІ проти Руслана Журила", - наголошується у листі.
У ньому також міститься прохання змінити запобіжний захід для Журила, аби він міг готуватись до суду на свободі.
Як повідомляли ЗМІ, рішення про тримання під вартою менеджерів ОГХК на вимогу НАБУ прийняв суддя Соломянського райсуду Києва Олександр Бобровник, який раніше закрив справу проти одного з найближчих поплічників Януковича Юрія Іванющенка і тепер ухвалює всі рішення на користь НАБУ. Це пов'язується з тим, що проти судді, імовірно, саме НАБУ відкрило кримінальне провадження, упіймавши суддю на наркотиках.
Захист менеджерів ОГХК заявив про фальсифікацію справи проти них і відсутність доказів. У компанії підкреслили успішність роботи нового менеджменту після того, як 2014 року держава повернула собі контроль над титановими комбінатами. "Прибуток збільшився в 1274 рази (з 530 тис. грн 2014 року до 675,5 млн грн 2016-го). Відрахування до бюджетів усіх рівнів зросли в 48,7 рази - з 16 млн грн до 779,3 млн грн. Уся діяльність ОГХК прозора і постійно контролюється державою", заявила прес-служба компанії. Також вона зазначила, що 2015 року ОГХК успішно пройшла міжнародний аудит KPMG - компанії зі світової топ-четвірки.
Колектив ОГХК назвав затримання своїх менеджерів "виконанням політико-економічного замовлення з боку НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури. Мета - повтор ситуації зі зривом приватизації Одеського припортового заводу. НАБУ обвалило його вартість зі стартових $530 млн до нуля й майже зробило банкрутом. Першим заступником директора бюро є Гізо Углава, соратник Міхеіла Саакашвілі - екс-президента Грузії й колишнього голови Одеської облдержадміністрації".
- Актуальне
- Важливе