У Києві пройшов Національний форум "Трансформація України". PR

У столиці України відбувся Національний форум "Трансформація України", під час якого обговорювали план розвитку держави

Про це йдеться в сюжеті Еспресо.TV.

Участь у форумі взяли народні депутати, представники уряду та бізнесу, зарубіжні експерти та громадські активісти. Вони обговорили створення Довгострокового плану розвитку України, що узгодить всі вітчизняні та західні ініціативи для розвитку нашої країни. Цим опікуватиметься і однойменний Міжпарламентський Форум, що об’єднає парламентарів України, Польщі та Литви тощо.

"В цій частині - адаптація українського законодавства - ми максимально об'єднали зусилля і відповідним чином адаптували законодавство України до тих стандартів, які є в Європі і світі, починаючи з верховенства права і завершуючи умовами ведення бізнесу, інвестиційного клімату тощо. Цей напрямок є дуже важливим", - наголосив президент УСПП Анатолій Кінах. 

Напередодні делегація від Національного Форуму провела низку зустрічей з високопосадовцями Литви та Польщі. У Варшаві відбувся трьох сторонній  саміт, на якому і започаткували створення нового Міжпарламентського майданчику.

"Ми готові і надалі ділитися найкращим досвідом наших реформ. І В литві всі політичні сили всі політики є обєднаними щодо допомоги Україні і там немає ніяких суперечок", - зауважив надзвичайний і повноважний посол Литви в Україні Марюс Януконіс.

"Йдуть дуже серйозні переговори з нашими колегами в бундестазі, до цієї роботи залучаються парламентарії Канади", - додав Кінах. 

Усередині країни Національний Форум “Трансформація України” вже показав ефективність своєї роботи. Його представники в парламенті створили  Міжфракційне депутатське об`єднання. Сюди входять як провладні, так і опозиційні та незалежні депутати. На розгляд Верховної Ради подано десятки важливих законопроектів, які мають сприяти перетворенням в країні.

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати