live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нова методика лікування раку показала 100% ефективність на хом'яках

Вчені випробували на хом'яках новий, нехірургічний метод лікування раку, вартість якого становитиме близько $5

Про це повідомляє ACSH.

Лікування раку наразі залишається дуже дорогим, і, нерідко — неефективним, а у країнах, що розвиваються, боротьба з цією хворобою може бути зовсім недоступною. Там у дефіциті не лише новітні технології, але й електрика та медичний персонал.

Щоб полегшити цю проблему, потрібні дешеві, нескладні, портативні, та, бажано, нехірургічні процедури. Вчені з Університету Дьюка провели ряд досліджень, які показали, що ін'єкції гелю на основі етанолу безпосередньо у деякі типи пухлин призвели до повного одужання піддослідних хом’ячків.

Щоправда, такі процедури мають свої обмеження. По-перше, метод добре працює лише для пухлин, які оточені фіброзною капсулою. По-друге, він вимагає великої кількості етанолу, який може пошкодити навколишню тканину, оскільки вона витікає. І по-третє, це потребує досить тривалого лікування.

Під час дослідження на хом’яках, всі 7 пухлин зникли через 8 днів. Проте метод вимагає ще тривалих випробувань до того, як його можна буде використовувати на людях.

null

Відзначається, що вартість такого лікування складає лише $5, а принцип заснований на руйнуванні білків і зневодненні клітин (в даному випадку – ракових).

 

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати