live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Калинівський машзавод: новітні вакуум-випарні установки EvaSys® (Новини компанії)

Сучасне машинобудівне підприємство ПрАТ «Калинівський машзавод» успішно впровадило у виробництво новітні високоефективні вакуум-випарні установки EvaSys® плівкового типу з механічною компресією пари

Установки призначені для згущення цільного і знежиреного молока, молочної сироватки, соків та інших рідин. У 2017 році виготовлено, змонтовано та передано в експлуатацію дві установки для провідних молокопереробних підприємств України. Одна використовується на знежиреному молоці, друга – на молочній сироватці. Обладнання працює в автоматичному режимі з функцією віддаленого керування.

Досвід експлуатації установок показав, що технічне переоснащення випарних відділень переробних підприємств продуктивністю 10 000 кілограм випареної вологи за годину, дозволяє економити понад 50 000 метрів кубічних природного газу на місяць та отримати якісно кращий готовий продукт. Термін повернення інвестицій складає до 3 років.

Додаткова інформація про вакуум-випарні установки EvaSys®  та інше обладнання виробництва ПрАТ «Калинівський машзавод» представлена на офіційному сайті підприємства – kmbp.com.ua. Запрошуємо відвідати наше підприємство.

 

новини партнерів

24 березня, 2018 субота

23 березня, 2018 п'ятниця

24 березня, 2018 субота

23 березня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати