live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Опора" назвала ключові порушення на місцевих виборах територіальних громад


фото: vnz.org.ua
Ключовими порушеннями на місцевих виборах територіальних громад стали спроби без належних підстав отримати виборчі бюлетені

Про це йдеться у підсумковій заяві громадської мережі "Опора" щодо виборів 29 жовтня.

"Протягом процесу голосування 29 жовтня ключовими порушеннями стали спроби отримати виборчі бюлетені без пред’явлення паспорта громадянина України, при цьому спостерігачі відзначили зменшення масштабу та статистики виборчих зловживань на етапі голосування, порівняно з попередніми місцевими виборами", - йдеться у повідомленні.

В "Опорі" вважають, що силовий напад невідомих осіб на членів ДВК, працівників поліції, пошкодження приміщення виборчої дільниці №120505 Дніпропетровської області є переконливим доказом необхідності посилення заходів безпеки на виборах.

"Опора" звертає увагу правоохоронних органів на те, що ефективне розслідування цього злочину має стати переконливою демонстрацією виборцям гарантій вільного волевиявлення та безпечних умов для голосування з боку держави", - вказано у повідомленні.

За їхніми даними, хоча масштаб та статистика виборчих зловживань порівняно з попередніми виборами зменшилися, безпрецедентні випадки кримінального втручання в перебіг виборів на етапі голосування (як це було на виборчій дільниці №120505 Дніпропетровської області) прямим чином унеможливлюють реалізацію виборцями своїх прав, а отже є неприпустимими.

  • Зазначимо, що за попередніми результатами, більшість представників від Блоку Петра Порошенка здобули перемогу під час виборів до Об'єднаних територіальних громад.
  • Зазначимо, що 29 жовтня, Центральна виборча комісія призначила вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді в усіх областях України.
  • На Дніпропетровщині під час охорони публічної безпеки на виборчій дільниці постраждало двоє співробітників поліції.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати