live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Педіатри звинуватили телебачення в дитячому ожирінні

У збільшенні кількості випадків ожиріння у дітей винні телебачення, інтернет і інші канали поширення реклами шкідливої їжі, вважають педіатри

Таку думку вони склали на основі аналізу безлічі досліджень, що проводилися ще з 1980-х років, інформує Acta Paediatrica.

Сучасні діти піддаються величезній дії засобів масової інформації, у тому числі і інтерактивних - наприклад, в соціальних мережах або іграх. Огляд ряду досліджень впливу ЗМІ на стан здоров'я дітей виявив, що чим більше часу дитина проводить перед телевізором, тим більше вона схильна до нездорового харчування.

І це пов'язано не стільки безпосередньо з самим часом, скільки з рекламою їжі або її демонстрацією у фільмах - маленькі діти ще не мають власної думки і не здатні піддати побачене критичному аналізу. Те ж відноситься і до реклами в інтернеті.

Діти, які замість перегляду телевізора, наприклад, слухають музику, набирають вагу рідше. І у дітей, і у дорослих збільшення часу, проведеного перед телевізором, корелює з погіршенням харчування, зменшенням овочів і фруктів в раціоні. Крім того, як з'ясувалося, 70% дітей 6-8 років вважають, що фаст-фуд корисніший за домашню їжу.

Також діти, які багато часу проводять в соцмережах і на ніч залишають мобільні пристрої в кімнаті, гірше сплять. Неякісний сон вже давно відомий як одна з причин ожиріння.

Ще одна небезпека - розсилки продуктових компаній, які приходять на електронну пошту дитини або в особисті повідомлення в соцмережах. Також такі компанії часто заводять окремі аккаунти для реклами своєї продукції.

новини партнерів

18 листопада, 2018 неділя

17 листопада, 2018 субота

18 листопада, 2018 неділя

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати