Суд заборонив Манафорту спілкуватися з пресою після статті у Kyiv Post
Федеральний суддя США видав суворе застереження екс-керівнику штаба Дональда Трампа та колишньому політтехнологу Партії регіонів Полу Манафорту, щоб він утримався від спілкування з пресою
За твердженнями судді, це може зашкодити його праву на справедливий судовий розгляд, повідомляє Reuters.
Застереження судді стосується публікації Манафорта в українському виданні Kyiv Post щодо його політичної роботи в Україні, яке опублікували минулого тижня.
Суддя зазначила, що вона повинна розглядати будь-яку подібну майбутню поведінку Манафорта, як порушення її наказу від 8 листопада щодо заборони обговорення судової справи зі ЗМІ чи публікацій заяв для впливу на результат процесу.
Крім того, суддя відмовилась пом’якшити умови для його застави. Суддя призначила наступне судове засідання на 16 січня.
Читайте також: Екс-керівник президентської кампанії Трампа Манафорт здався ФБР. До чого тут Україна і Янукович
- 30 жовтня було оприлюднено звинувачення Манафорту та Ричарду Ґейтсу, яке містить 12 пунктів і включає перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплату податків, шахрайські дії та роботу в якості лобіста іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином в США.
- Манафорта та Гейтса відправили під домашній арешт.
- Раніше з'ясувалося, що замішаний у скандалі з "чорною бухгалтерією" Партії регіонів Манафорт брехав про активи, мав 3 паспорти і подорожував під фейковим ім'ям. Він пояснив це необхідністю зберігати конфіденційність.
- Свої статки політтехнолог оцінив у $28 млн, тоді як прокуратура не погоджується з такою оцінкою, а за звільнення з-під домашнього арешту пропонував $12 млн застави.
- Суд у Вашингтоні відмовився звільнити з-під домашнього арешту Манафорта.
- Манафорт літав до Росії 18 разів, і ще 19 разів - до Києва після Майдану.
- Актуальне
- Важливе