live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мін'юст звільнив чиновника, який на співбесідах питав про Бандеру та пісню "Лента за лентою"


фото: Galinfo
Міністерство юстиції після службового розслідування звільнило з посади начальника управління юстиції Львівщини Ярослава Жукровського через перевищення службових повноважень

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Зазначається, що дисциплінарна комісія в рамках службового розслідування виявила факти перевищення повноважень Жукровським і рекомендувала звільнити його із займаної посади.

Дисциплінарна комісія встановила, що при виданні наказів Жукровський порушив вимоги Конституції України і ряду законів.

У Мін'юсті зазначають, що Жукровському повідомили про дату та час засідання дисциплінарної комісії, але він не прийшов та не надав хоч якісь пояснення комісії.

На підставі висновку дисциплінарної комісії Мін'юст 28 грудня видав наказ про звільнення Жукровського.

Сам Жукровський вважає рішення про своє звільнення незаконним та оскаржуватиме його в суді. Він каже, що не знає, через що його звільнили, але назвав багато можливих причин такого рішення, передає Zaxid.net.

  • Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Жукровський під час співбесіди перевіряв знання про дату народження одного з лідерів українських націоналістів Степана Бандери та слів пісні "Лента за лентою".
  • Тоді зазначалося, що з цього приводу у Мін’юсті проводитимуть службове розслідування, після чого вирішать, яке дисциплінарне стягнення оберуть Жукровському: попередження, догану чи звільнення. 
  • За результатами перевірки представники міністерства не знайшли порушень у тому, що Жукровський запитував на співбесідах.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати