live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Київраді готують перейменування станції метро "Петрівка"

Депутати Київської міської ради погодили проект рішення, який передбачає перейменування станції Київського метрополітену "Петрівка" та лінії "Куренівсько-Червоноармійська"

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Згідно з проектом рішення, станцію метро пропонується перейменувати на "Почайна" - відповідно до  назви річки “Почайна”, що є однією з найдавніших у Києві. Громадські обговорення з цього питання пропозиції відбувалися з 1 березня до 1 травня 2017 року. До голосування долучилися 1932 особи, 73% з них підтримали перейменування.

Лінія метрополітену "Куренівсько-Червоноармійська" може отримати нову назву "Оболонсько-Теремківська". Чинна назва відображає лише початковий проект лінії, яка наразі не проходить через місцевість Куренівка. Друга частина назви - "“Червоноармійська" - втратила актуальність після перейменування станції "Червоноармійська" на "Палац Україна" в 1993 році. Крім того, у листопаді 2014 року вулиці Червоноармійській повернули історичну назву Велика Васильківська.

Громадські обговорення щодо перейменування лінії метро проходили з  29 травня до 29 липня 2017 року. Нову назву підтримали 80% громадян, які долучилися до голосування.

Проект рішення тепер має розглянути постійна комісія Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами, після чого документ винесуть на голосування на пленарному засіданні Київської міської ради.

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати