live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мей закликала Євросоюз укласти новий договір про безпеку

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей закликала Європейський Союз укласти новий договір про безпеку, який буде діяти після виходу країни з ЄС

Про це вона заявила на Мюнхенській конференції з безпеки, передає DW.

"Безпека Європи - це і наша безпека, тому я говорила раніше і повторюю сьогодні, що Велика Британія беззастережно налаштована на її збереження", - наголосила Мей.

"Обмін розвідувальною інформацією між Лондоном і ЄС і співпраця між правоохоронними органами повинні продовжитися і після Brexit", - додала вона.

За словами британського прем'єра, нова угода з питань безпеки дозволить Великій Британії зберегти членство в поліцейській організації ЄС, Європолі і швидко екстрадувати підозрюваних.

Також Велика Британія має намір вийти з-під юрисдикції Суду Європейського Союзу, що, на думку Мей, не повинно ускладнити співпрацю між Лондоном і ЄС.

"Ми повинні робити те, що є найбільш практичним і прагматичним у забезпеченні колективної безпеки", - підкреслила вона.

"Ідеологічні розбіжності не повинні стримувати співробітництво у сфері безпеки між Великою Британією і ЄС після Brexit. Не можна допустити, щоб жорсткі інституційні обмеження стримували цю співпрацю і ставили безпеку наших громадян під загрозу", - зазначила прем'єр.

Все по темі

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

17 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати