live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Комісія Мінохорониздоров'я рекомендує звільнити Амосову з медуніверситету ім. Богомольця

Чинний ректор Національного медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова повторно не з'явилася у п'ятницю, 30 березня 2018 року, до Міністерства охорони здоров'я зі звітом про виконання контракту за 2017 рік

У зв'язку з цим комісія міністерства рекомендує розірвати з нею контракт, повідомляє прес-служба відомства.

"Згідно з визначеним Міністерством графіком заслуховування сьогодні (зо березня - ред.) мав відбутися звіт ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової. Натомість Амосова вже вдруге відсутня у день представлення звіту, котрий був визначений Міністерством заздалегідь та про який було повідомлено завчасно", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у МОЗ, цього разу Амосова без поважних причин уникла особистого представлення громадськості своєї діяльності на посаді ректора. Тож сьогодні комісія Міністерства провела публічне обговорення основних показників діяльності очолюваного Амосовою навчального закладу у 2017 році без її присутності.

Одноголосне рішення Комісії МОЗ наступне:

"1. Визнати роботу Катерини Амосової у 2017 році незадовільною.

2. Рекомендувати Міністерству охорони здоров‘я України достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році".

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати