//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Львівська міськрада закликала Гриневич ввести християнську етику у школах


фото: vilne.org
Депутати Львівської міської ради підтримали звернення до міністерства освіти і науки з проханням зробити християнську етику обов'язковим предметом у всіх навчальних закладах

Відповідне звернення з’явилося на сайті Львівської міськради.

У документі йдеться, що без духовного відродження суспільства на християнських цінностях не можливо побудувати суверенну та правову державу.

"Християнська мораль не тільки плекає певні норми поведінки, але й виховує людину у любові до Бога, до своєї землі, до родини. Християнське виховання повинно здійснюватись не лише у сім’ї, але й у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах”, - впевнені львівські депутати.

Для забезпечення розвитку релігійної освіти Львівська міськрада просить Міністерство освіти та науки України запровадити у всіх навчальних закладах обов’язковий предмет "Християнську етику" та спецкурси “Християнська філософія", "Християнська психологія та педагогіка", “Християнська соціологія”, а також відновити викладання предмету “Релігієзнавство”.

За інформацією Zaxid.net, таке звернення ініціював предстаник фракції ВО "Свобода" Тарас Гупало, і його підтримали 36 з 64 депутатів міськради.

новини партнерів

‡агрузка...

18 серпня, 2019 неділя

17 серпня, 2019 субота

18 серпня, 2019 неділя

17 серпня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати