live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Тримаюсь і впевнений у перемозі": Сенцов написав листа російському кінознавцю

Український політв'язень та кінорежисер Олег Сенцов написав листа російському кінознавцю та кінокритику Андрію Плахову

Про це повідомив Плахов у Facebook.

За його словами,  листа Сенцов написав 16 червня, Плахов отримав його лише 19 чеврня — через 3 дні.

У листі Сенцов подякував за підтримку та сказав, що тримається і впевнений у перемозі. 

Дорогий Андрій Степанович!

Радий дуже отримати від Вас цю коротку звістку. Дякую вам за неї, а також за те, що ви всі ці роки робили для моєї підтримки. Я знаю, що ви один з тих, хто робив це з першого дня, і дуже активно.

Спасибі, це дуже приємно для мене. Адже коли я самостійно вивчав кіно, я вчився у тому числі і за вашими книгами і статтями. А коли дивився якесь занадто розумне і незрозуміле мені, провінційному хлопцю, кіно, то вбивав у пошуковику його назву, а поруч писав "Плахов", щоб прочитати вашу думку про цей фільм (...) Тому коли ви не тільки добре відгукнулися про мою вкрай сиру і незрілу роботу "Геймер", а ще й взяли у конкурс міжнародних дебютів «Духа вогню», я був просто щасливий. Після цього мені вже було за великим рахунком все одно, хто що сказав — я знав, що щось у мене так вийшло.

Радісно чути, що деякі російські кінематографісти стали мене підтримувати відкрито на офіційних майданчиках, а не тільки в інтернеті. Виявляється, це так легко — просто не боятися висловити свою думку! Дякую Вам ще раз за це. Величезний привіт всім, хто з нами! Окреме спасибі і слова поваги передайте, будь ласка, Олександру Сокурову!
Я тримаюся і як і раніше впевнений у перемозі! Всього Вам самого найкращого!

Ваш Олег Сенцов.

Плахов додав, що не знав, чи друкувати приватний лист. Однак, на його думку, це могло б іншим допомогти краще зрозуміти українського політв'язня.

Нагадаємо, Олег Сенцов голодує 39-й день. 

  • Європейський суд з прав людини просить Росію надати всю інформацію про стан здоров'я українського режисера Олега Сенцова у відповідь на звернення його захисту

новини партнерів

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати