live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Розвиток територіальної оборони забезпечить півмільйонний резерв ЗСУ, - Турчинов


фото: turchynov.com
Розвиток системи територіальної оборони забезпечить півмільйонний резерв для Збройних сил України

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на полігоні Гончарівське, де відбулися військові навчання з територіальної оборони «Північна фортеця-2018, передає прес-служба відомства.

"Розвиток системи територіальної оборони має забезпечити в умовах особливого періоду перетворення кожного району, кожного міста в неприступну фортецю. На шевронах бійців територіальної оборони є напис «Захистимо свій дім, захистимо Україну» - це гасло відображає сутність концепції територіальної оборони, яку сьогодні розбудовує Міністерство оборони і Генеральний штаб", - заявив Турчинов.

Він також зазначив, що в кожній області за проектом Генштабу створюються бригади територіальної оборони і окремі резервні підрозділи Нацгвардії і прикордонників. Розвиток системи територіальної оборони дозволить підготувати додатковий резерв для ЗСУ, Національної гвардії та прикордонних військ.

"У результаті ми повинні отримати додаткову потужну півмільйонну армію, здатну надійно захистити Україну", - підкреслив Турчинов.

Секретар РНБО підкреслив, що сьогодні під час навчань, що відбулися на полігоні Гончарівське, ветерани АТО і молоді резервісти пліч-о-пліч продемонстрували свої військові навички та професіоналізм. Він також додав, що в системі територіальної оборони можуть себе реалізувати як ветерани АТО, так і молодь призовного віку.

Секретар РНБО також зазначив, що Міністерство оборони та Генеральний штаб готують проект закону "Про територіальну оборону України", який після схвалення на засіданні Ради буде внесено до парламенту.

  • Відповідно до закону «Про оборону України», територіальну оборону на всій території країни організовує Генштаб, а на території областей – обласні державні адміністрації.
  • Основними завданнями територіальної оборони є: охорона та захист держкордону; забезпечення умов для надійного функціонування органів влади, військового управління, стратегічного розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; підтримання правового режиму воєнного стану.

новини партнерів

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати