live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Маємо катастрофічну ситуацію з доставкою україномовної преси населенню, - Княжицький

В Україні склалася катастрофічна ситуація з доставкою україномовної преси населенню, зокрема, в Луганській і Донецькій областях

Про це заявив під час погоджувальної ради Верховної Ради України голова Комітету з питань культури і духовності народний депутат Микола Княжицький, передає Еспресо.TV.

"Ми справді маємо катастрофічну ситуацію з доставкою україномовної преси, а на фоні роздержавлення, яке відбувається зараз, і гібридної війни ми фактично знищуємо один із способів комунікації з нашим населенням", - сказав Княжицький.

У зв'язку з цим депутат закликав підтримати законопроекти щодо мораторію на підняття цін на доставку україномовних друкованих видань, а також щодо підтримки журналістів і ЗМІ Донецької та Луганської областей.

"Просив би підтримати №№8114, 8291, які вже стоять у першому читанні на вівторок і стосуються підтримки журналістів і ЗМІ Донецької та Луганської областей, а також мораторію на підняття тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України і періодичних регіональних місцевих видань на території Донецької та Луганської областей", - сказав Княжицький.

Крім того, депутат просить підтримати законопроект №8266 про Український культурний фонд, який передбачає реалізацію майнових і неймайнових прав Фонду, підтримку проектів. механізм фінансування тощо.

"Нам треба розблокувати фінансування і підтримку української культури", - наголосив Княжицький.

Також голова Комітету з питань культури і духовності попросив включити у порядок денний законопроект власного авторства №8494 про прозорість фінансування медіа.

новини партнерів

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати