live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бібліотеки Кіровоградщини приєдналися до проведення конкурсу "Еспресо. Вибір читачів"

Бібліотеки Кіровоградської області проведуть голосування за кращі книги премії "Еспресо. Вибір читачів" серед своїх відвідувачів. Переможця визначатимуть з вересня до кінця жовтня

"Книжкові конкурси показують розмаїття сучасної літератури: напрямки, стилі, течії, виявляють нові обличчя, викликають інтерес до нових творів та головне – підвищують рівень читацької активності та читацької компетенції громадян нашої країни", - розповіла Валентина Зеленіна, заступник директора Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка.

Користувачі бібліотеки – юнацтво та молодь. Вони навчаються і здобувають професію, тому найбільш запитуваною літературою серед них є програмова та класична література.

За ловами пані Валентини, такою літературою бібліотека укомплектована добре.

"Молодь – категорія користувачів, яка знаходиться в пошуку себе, свого "я", духовно розвивається, тому вона хоче бути обізнаною із творами сучасних письменників. За результатами наших соціологічних опитувань, у дозвіллєвому читанні підлітків та молоді переважають твори сучасної літератури. Отже, нам, 
як і кожній бібліотеці, щоб задовольнити потреби своїх користувачів, надзвичайно важливо отримувати нові видання – книги сучасних авторів", - продовжує Зеленіна.

В бібліотеці розповіли, що підтримують ініціативу телеканалу "Еспресо" у проведенні таких конкурсів, адже вона додає позитивного іміджу бібліотекам.

"Конкурси, змагання – це те, що приваблює молодь, а коли молода людина відчуває, що від її рішення щось залежить, це приносить неабияке відчуття своєї значимості у суспільстві. Тому, проводячи такі конкурси, Ви не 
тільки залучаєте населення України до читання, а й сприяєте вихованню в людей активної громадянської позиції", - зазначити в бібліотеці.


Де відбудеться голосування:

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка. (м. Кропивницький, вул. Миколи Садовського (колишня Декабристів), 6/15).

Кіровоградська центральна міська бібліотека (бібліотечна система) 20 бібліотек, з них 5 - дитячі. (м. Кропивницький, пл. Дружби народів, 6.)

Бібліотека-філія №15. (Кіровоградська область, сел.Гірниче,10 лінія, 52).

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати