live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Канада надасть $30 млн на підтримку бізнесу в Україні. Кому видаватимуть гранти

Уряд Канади започаткував новий проект з підтримки жінок та вразливих верств населення шляхом надання грантів для їхніх бізнес-ініціатив

Про це розповіла заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України, торговий представник України Наталія Микольська в ефірі Еспресо.TV.

19 липня до України зі своїм першим візитом прибула міністр з питань міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо і анонсувала новий проект в Україні, який підтримуватиме жіноче підприємництво.

"Уряд Канади буде обирати пропозиції та нагороджуватиме грантами у першу чергу жіноче підприємництво та жіночі експортно-орієнтовані бізнеси. Чому це важливо? Це не про фемінізм, радше про економічний прагматизм. Адже Міжнародний економічний центр встановив, якщо до міжнародної торгівлі додатково залучити 10-20% жінок, то до 2020 року можна подвоїти глобальне ВВП", - пояснила Микольська.

Завдання канадського проекту та проекту Мінекономрозвитку She Exports - збільшити кількість успішних жінок у бізнесах, які не вважають жіночими. Наприклад, бізнес інформаційних та комунікаційних технологій або машинобудівне підприємництво.

"На жаль, у нас ці галузі не вважають жіночими. Також ряд секторів, зокрема, виробництво авіапрому чи обслуговування авіатехніки. Важливо не штучним способом створювати умови, а підтримувати існуючі ініціативи", - підсумувала торговий представник України. 

  • Нагадаємо, Канада оголосила про започаткування нової програми підтримки жінок та найбільш вразливих верств населення через створення для них сприятливих умов для підприємницької діяльності в Україні. Загальний фонд програми становитиме $30 млн.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати