live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нові підручники для першокласників вже надруковані й розвозяться по школах

100% букварів, підручників з математики та курсу "Я досліджую світ" для 1 класу надруковані та передаються на розвезення до обласних книжкових баз

Про це повідомляє урядова прес-служба.

"Для нас важливо, щоб підручники з базових предметів - букварі, підручники з математики та курсу "Я досліджую світ" - прийшли в школу швидше, аби вчителі могли з ними ознайомитися та почати роботу з дітьми. Загалом 2 тижні на доставку – нормальний термін, враховуючи досвід попередніх років, тобто підручники мають бути в школах до 1 жовтня. Але завжди є застереження щодо роботи місцевих органів самоврядування. Ми довозимо всі книжки до обласних книжкових баз, а далі їх розвозять місцеві органи самоврядування. Тому я хочу звернутися до управлінців на місцях: будь ласка, не зволікайте з розвезенням, одразу щойно отримаєте підручники на обласні бази - починайте довезення до шкіл", - наголосила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Читайте також: Цифрове телебачення, дороги та нова школа. Що змінить вересень у країні

Слід зазначити, що протягом вересня для першокласників триває адаптаційний період – вони навчаються без підручників, не носять у школу важкі ранці та працюють найперше для вироблення правил класу та щоденних алгоритмів роботи.

Дуже детальну програму, в якій вказано, чим мають займатись діти протягом адаптаційного періоду в першому класі, оприлюднено на офіційному сайті МОН.

Ці матеріали в електронному вигляді було розіслано на всі школи, а також у паперовому вигляді - видрукувані місцевими органами самоврядування - були доставлені в школи, які поки не мають доступу до принтера чи інтернету.

  • Нагадаємо, в Івано-Франківську шукають бажаючих працювати директорами шкіл. Наразі не заповненими є дві такі вакансії.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати