//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Туреччина заявила про докази вбивства журналіста у консульстві Саудівської Аравії

Влада Туреччини повідомили США, що у них є відео- та аудіозаписи, які підтверджують, що саудівський журналіст Джамаль Хашоггі був убитий в консульстві Саудівської Аравії

Про це повідомила газета The Washington Post.

Записи показують, що саудівські силовики затримали Хашоггі в консульстві, коли він 2 жовтня прибув туди для отримання офіційного документа перед запланованим весіллям, а потім убили його і розчленували тіло, сказали чиновники.

За словами офіційних осіб, звукозапис, зокрема, дає деякі з найбільш переконливих і страхітливих доказів того, що Саудівська Аравія несе відповідальність за смерть Хашоггі.

На записі з посольства розповідається, що трапилося з Джамалем після його входу туди, сказало джерело, ознайомлене із записом, яке, як і інші, говорило на умовах анонімності.

"Ви можете почути його голос і голоси людей, які розмовляють по-арабськи", - сказав цей чоловік.

"Ви можете почути, як його допитували, катували, а потім вбивали", - додав він.

Друге джерело, поінформоване про записи, сказало, що на ньому чутно як чоловіки б'ють Хашоггі.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично написав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана.

Існування таких доказів пояснювало б, чому Туреччина так швидко звинуватила Саудівську Аравію у вбивстві Хашоггі. Але турецькі чиновники побоюються публікувати записи, побоюючись, що вони можуть розкрити свої методи стеження за іноземними організаціями в своїй країні, сказали чиновники.

Чи слухали аудіозаписи, чи дивилися відео американські чиновники невідомо, але їх турецькі колеги повідомили їм про їх зміст.

Саудівська Аравія заперечує будь-яку причетність до зникнення Хашоггі, стверджуючи, що він залишив консульство.

новини партнерів

‡агрузка...

21 квітня, 2019 неділя

20 квітня, 2019 субота

21 квітня, 2019 неділя

20 квітня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати