live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві запрацює відома мультимедійна виставка SAMSKARA

Діджитал-алхімік Андроїд Джонс і команда 360Art відкриє на Львівській площі портал в інші світи - імерсивну виставку SAMSKARA

SAMSKARA - це виставковий проект з елементами занурення. Тут більше 70-и картин і голограм доповнених проекціями, 18-метрова панорама з творами Андроїда Джонса та повнокупольний кінотеатр з шоу Samskara 360, яке отримало 4 світові кіно-нагороди.

VR-гра, інтерактивні інсталяції, неймовірні декорації -- все це і навіть більше з 15 листопада на 2000 квадратних метрах Будинку одягу (Львівська площа, 8).

 

Щоб створити цей проект свої зусилля об'єднали фахівці з США, Великобританії, Китаю, Таїланду та України. В результаті сучасне мистецтво Андроїда Джонса зустрілося з передовими виставковими технологіями та народилася імерсивна виставка Samskara.

Імерсивність -- це ефект занурення, шлях, по якому людина відкриває для себе художній світ. У всесвіт Samskara гості будуть потрапляти через дзеркальний лабіринт, що дає можливість не просто вдивитися в себе, але ще і зробити ефектні фото. На території виставки є простір для лекцій, арт-воркшопів, майстер-класів, dj-сетів і вечірок.

"Вперше у нас будуть інтерактивні проекції, з якими можна взаємодіяти. Основа таких інсталяцій - система кінект: коли люди рухаються перед проекцією, вона змінюється від їх рухів" - розповідає про оновлення Samskara арт-директор виставки та представник компанії 360Art в Україні Анна Духнівська. 

"Саме шоу Samskara, яке вперше було презентовано на фестивалі в Fiske Planetarium в США, ми покажемо в спеціально побудованому всередині Будинку одягу купольному 10-метровому кінотеатрі 360 °. І купол, і контент -- повністю наша розробка. Одну зі своїх місій наша студія бачить в тому, щоб доносити знання про нові технології, концептуальні ідеї та приголомшливі можливості для їх використання в мистецтві та освіті", -додає вона.

Портал в інші світи відкриється на Львівській площі 15 листопада. Виставка буде працювати щотижня з вівторка по неділю з 13:00 до 23:00. Малюки до 7 років зможуть побачити Samskara безкоштовно.

Квиток для дітей у віці 7-12 років коштує 150 грн (при обов'язковому супроводі дорослого). А вхід на виставку для всіх інших буде 250 грн в будній день, і 300 грн - у вихідний.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати