live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для довголіття спортзал не потрібен, - дослідження

Дослідження показують, що довгожителі не ходять до спортзалу, а активно рухаються протягом дня

Про це написав статтю автор сайту QUARTZ Ендрю Мерл

Якщо ви хочете бути максимально здоровими, для цього не треба ходити в спортзал. Візьміть для прикладу людей з "Блакитних зон" (місця в усьому світі з найвищою тривалістю життя - Ред.). Вони не підіймають залізо, не бігають марафони та не ходять до тренажерної зали.

Замість цього вони живуть у середовищах, які постійно підштовхують їх до руху. Це означає, що вони вирощують сади, гуляють протягом усього дня та мінімізують використання техніки для роботи по будинку та двору.

Дослідники "Блакитних зон" визначили, що повсякденний природних рух один із найефективніших способів продовжити життя. Також вони визначили, що це спільна звичка довгожителів у світі. Це може бути дуже доречним у світі, де ми майже весь час проводимо сидячи за столом та перед екраном комп'ютера.

Природний рух протягом дня може здаватися нам чимось приємним та романтичним. Не дивлячись на те, що 100 років тому лише 10% населення мали сидячу роботу (зараз 90% таких людей).

Насправді, не так важко додати більше рухів до вашого життя.

Перш за все, якщо відстань дозволяє, намагайтесь пересуватись пішки. Наприклад, відводьте дітей до школи, ходіть до магазину, до друзів, на обід. В ідеалі, можете спробувати добиратися робити пішки або на велосипеді.

Дослідження показують, що найкращий час, за який ви добираєтесь до роботи пішки, це 15 хвилин. Якщо у вас немає можливості добиратися до роботи пішки, ви можете знайти час для звичайних прогулянок.

Нещодавні дослідження Американської спільноти боротьби з раком показали, що 6 годин на тиждень піших прогулянок знижують ризики серцево-судинних захворювань, респіраторних захворювань та раку.

Так само дослідження показую, що прогулянки щонайменше 2 годин на тиждень також знижують ризики захворювань та допоможуть вам довше прожити. Якщо довготривалі прогулянки не для вас, робіть декілька маленьких щоденно (5 хвилин на годину). Виходьте на обід чи просто подихати свіжим повітрям.

Прогулянки також корисні для мозку та розуму. Наприклад, шведський психолог та психіатр Андерс Гансен запевняє, що щоденні прогулянки знижують ризики слабоумства на 40%.

Нижня частина нашого тіла була створена для рухів. Не обов'язково ходити до спортивного залу, підіймати штанги та виснажувати себе на тренуваннях, аби довго жити. Звичайний природний рух може бути набагато ефективнішим.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати