live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Перспектива для Росії очолити Інтерпол – гібридна загроза для всього світу, - Аваков


фото: mvs.gov.ua
Міністр внутрішніх справ Арсена Аваков заявив про небезпеку обрання новим головою Інтерполу росіянина

Про це повідомляє департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ.

За словами Арсена Авакова, який перебуває у Дубаї (ОАЕ) на 87-й сесії Генеральної асамблеї міжнародної кримінальної поліції Інтерпол, наразі проводяться широкі консультації щодо обрання глави органіхзації.

Фаворитом на виборах нового глави Інтерполу називають генерал-майора російської поліції Олександра Прокопчука. Він з 2006 по 2011 роки був заступником начальника Національного центрального бюро Інтерполу МВС Росії, а потім очолив цю організацію. У 2016 році генерал-майор став віце-президентом Інтерполу.

"Всі ми добре знаємо, як РФ зловживає можливостями Інтерполу для боротьби та переслідування політичних опонентів. Не можу допустити думки, що ми можемо повернутися до трагічної історії 1938 – 1945 років, коли міжнародною поліцейською організацією керували Гейндріх та Кальтенбруннер, а штаб-квартиру після аншлюсу Австрії перенесли до Берліну. Перспектива для агресора Росії очолити Інтерпол – гібридна загроза для всього світу», - зазначив Аваков.

  • Вибори нового глави Інтерполу відбудуться 21 листопада.
  • Переобрати главу Інтерполу мають після того, як наприкінці вересня зник глава цієї поліцейської організації Мен Хунвей, який згодом з'явився в Китаї, де проти нього порушено справу за звинуваченнями у корупції. .

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати