//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У "Центренерго" занепокоєні заявами нардепа Лещенка щодо умов приватизаційного конкурсу

ПАТ "Центренерго" висловлює занепокоєння публічними заявами народного депутата України Сергія Лещенка щодо умов відкритого приватизаційного конкурсу ПАТ "Центренерго" та звинуваченнями з його боку на адресу компанії та учасників конкурсу

Про це повідомляє прес-служба "Центренерго".

"На превеликий жаль, це вже не перший факт втручання в господарську діяльність компанії "Центренерго" з боку народного депутата Сергія Лещенка, який задля особистого політичного піару вдається до брудних маніпуляцій та видає інформацію з відкритих джерел за "сенсацію" і таким чином шкодить інтересам держави", - заявляють у прес-службі Центренерго.

У компанії спростовують звинувачення нардепа, який називає аферою відкритий приватизаційний конкурс та ставить під сумнів оголошену вартість компанії у 200 млн доларів, розцінюючи її як продаж за безцінь.

"Повідомляємо, що стартова ціна державного пакету акцій ПАТ "Центренерго" була визначена за результатами всебічного та об′єктивного аудиту компанії, який було проведено за кошти держави міжнародною аудиторською компанією Ernst&Young.

Наголошуємо, що для проведення оцінки компанії та визначення стартової ціни державного пакету акцій ПАТ "Центренерго" Кабінетом Міністрів України було визначено та затверджено Радника – польську філію авторитетної аудиторської компанії Ernst&Young (Розпорядження КМУ від 21.02.2018 № 111-р). Радником до аудиту було залучено також юридичну фірму Baker McKenzie та аудиторську компанію BakerTilly Ukraine", - наголошують у Центренерго.

ПАТ "Центренерго" закликає депутатів Верховної Ради України та членів Кабінету Міністрів України дати свою оцінку публічним заявам народного депутата Сергія Лещенка та "визнати їх такими, що шкодять репутації, інвестиційній привабливості та занижують ринкову вартість державного активу ПАТ "Центренерго".

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати