live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кращі фото 2018 зі світу науки. Версія журналу Nature

Літак скидає спеціальну вогнезахисну суміш під час пожеж у Каліфорнії
Журнал Nature представив найяскравіші кадри зі світу природи і наукових досліджень за 2018 рік

Фото опубліковано на сайті видання.

Екстремальне зменшення

У травні, наукова група з інституту Femto-ST побудувала цей будинок довжиною 20 мікрометрів. Для цього вчені використовували інструменти для наносборки (сфокусований іонний промінь, система упорскування газу і крихітний маневрений робот).

Звукова система

На знімку видно зображення нейронів у внутрішньому вусі миші. За це фото біологи Стівен Фріман і Лоуренс Делакруа з бельгійського університету Льєж, що займаються вивченням клітин, здобули перемогу в одній з номінацій конкурсу мікрофотографії Nikon Small World 2018.

Буря і вихор

Космічний корабель НАСА "Юнона" надіслав зображення газового гіганта. У його північній півкулі спостерігається великий масив хмар і гігантський шторм, представлений на фото у вигляді білого овалу.

На шляху до нескінченності

SpaceX продовжує еру домінування в області комерційних космічних польотів. У лютому цього року в Каліфорнії були запущені радіолокаційний супутник і два супутника Starlink, які є складовими основного проекту компанії з надання безпровідного Інтернету по всьому світу.

Останні дні 

Єдиний в світі самець північного білого носорога, Судан, помер в березні в Кенії. Наразі в живих залишилися тільки дві самки, і дослідники вивчають можливість застосування досить амбітного методу штучного запліднення, щоб врятувати підвид (Ceratotherium simum cottoni).

Рентгенівський зір

У вересні еколог В. Лео Сміт з Канзаського Університету в Лоуренсе опублікував нову техніку візуалізації, використану на одній з видів риб Nematistius pectoralis. Даний метод включав відділення м'язів від кісток, що було зроблено завдяки фарбуванню кісток на знімку в контрастні кольори.

Посуха

Рекордна 3-річна посуха в Південній Африці спонукала чиновників в Кейптауні задуматися про рішучі заходи: повністю перекрити подачу води населенню. Житель міста і фотограф Кельвін Траутман зобразив масштаб кризи на фото порожнього водосховища в районі верхньої греблі Стінбрас.

Близнюки

Це Чжун Чжун і Хуа Хуа. Близнюки-макаки, ​​які були представлені світовій спільноті китайськими вченими в січні цього року, стали першими приматами, народженими з використанням техніки клонування, аналогічної тій, яка використовувалася для вирощування вівці Доллі.

Спори

Це збільшене в 10 раз ультрафіолетове зображення спорангії папороті (Rogelio Moreno Gill) посіло друге місце в конкурсі мікрофотографії Nikon Small World 2018.

Гігантський геном

Нещодавно виявлений у амеб гігантський вірус Tupanvirus має як найдовший хвіст, так і найбільший набір генів, що беруть участь у виробленні білка серед всіх будь-яких відомих вірусів.

Зігрівання

Грати в футбол в Арктиці досить небезпечне заняття. Під час проведеного в березні матчу на крижині недалеко від Гренландії озброєні охоронці стежили за появою полярних ведмедів, в той час як вчені з Інституту морських досліджень Норвегії і екіпаж криголама захоплено намагалися обіграти один одного.

Занурення

Баклани в акваторії Шотландії пірнають, щоб полювати на скумбрію та інших риб, пікіруючи з висоти 30 метрів та сягаючи швидкості 100 кілометрів на годину. Це фото зайняло третє місце в номінації "спосіб життя" в конкурсі "Підводний фотограф року".

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати