У Берліні виставили картини Гітлера на аукціон

У Берліні виставили на аукціон три акварельні картини, автором яких вважають нацистського лідера Адольфа Гітлера

Про це повідомляє ВВС Україна.

Відповідні три акварелі були створені на початку ХХ століття, коли Гітлер, якого пізніше звинуватили у найсерйозніших злочинах в історії людства, працював художником у Мюнхені.

 Картини можуть продати за тисячі євро, незважаючи на те, що аукціоністи не бачать у картинах "художньої цінності". А високий попит очікують з боку онлайн-учасників з Великої Британії, Скандинавії, США та Росії.

Картини продають люди похилого віку, втім вони не бажають, аби їхні імена називали. У Німеччині дозволено продавати картини Гітлера, якщо вони не містять нацистської символіки.

За словами представника аукціону Гайнца-Йоахіма Медера, це не найкращі роботи з точки зору художньої майстерності, інтерес до них пов'язаний з підписом внизу картин.

До Першої світової війни Гітлер працював у Відні художником, малюючи листівки та картини. Там він двічі не зміг вступити до Віденської академії мистецтва.

У книзі "Моя боротьба" (Mein Kampf) Гітлер стверджував, що малював три картини на день. 

Після приходу до влади Гітлер нібито наказав зібрати та знищити свої твори, але відомо, що ще кілька сотень існують. Багато робіт потрапили до американської армії, яка їх конфіскувала наприкінці Другої світової війни. Колекцію ніколи не виставляли. Інші перебували у власності фізичних осіб та установ. Одну з найбільших колекцій отримав Міжнародний музей Другої світової війни в США.

У 2014 році картину Гітлера продали за 130 тис. євро на аукціоні в Нюрнберзі.

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати