live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Папа Римський назвав священиків-педофлів "знаряддями Сатани", порівнявши їхні дії з принесенням у жертву людей

Папа Римський Франциск
фото: bbc.com
Папа Римський Франциск порівняв розтління дітей з обрядами жертвоприношення людей та назвав священиків-педофілів "знаряддями Сатани"

Відповідну заяву понтифік зробив на закритті конференції, яка була присвячена проблемі педофілії в Католицькій церкві, передає BBC-Україна.

Папа пообіцяв вжити конкретних заходів для боротьби педофілією і сказав, що кожну подібну справу будуть розглядати з усією серйозністю.

"Мені спадають на думку жорстокі релігійні обряди, які колись були поширені в деяких культурах - язичницькі ритуали людських жертвоприношень, часто дітей", - сказав він.

Водночас він сказав, що сексуальне насильство над дітьми - це загальна проблема і "поширене явище у всіх суспільствах і культурах".

У Ватикані понтифік говорив узагальнено, водночас, як жертви сексуального насильства і їхні родини чекали на оголошення конкретних кроків по боротьбі з педофілією.

Очікується, що найближчим часом Ватикан надасть стратегічний план з розгляду заяв про зловживання з боку священиків, який склали за підсумками конференції.

Папа Франциск сказав, що жертвам розбещення будуть приділяти першочергову увагу. А також пообіцяв, що у єпископів з'являться чіткі інструкції з цього приводу, яких вони будуть зобов'язані дотримуватися. Він також сказав, що усіх винних притягнуть до відповідальності.

"Немає ніякого виправдання тим, хто зловживає своїм становищем стосовно дітей. Відлуння беззвучного плачу малолітніх, які замість батьків і духовних наставників натрапили на мучителів, змусить здригнутися серця, задурманені лицемірством і владою. Ми просто зобов'язані прислухатися до цього беззвучно, здавленого крику", - сказав він.

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати