live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В окупованому Криму комуністи провели мітинги пам'яті Сталіна

5 березня у Севастополі комусністи провели мітинг в річницю смерті радянського диктатора Йосипа Сталіна

Про це повідомляє "Крим.Реалії". 

До Вічного вогню ветерани і комуністи підійшли з червоними прапорами, кошиком червоних гвоздик і великим портретом Сталіна.

Зокрема, на ньому виступив керівник севастопольських комуністів Василь Пархоменко, який розповів, що під час Другої світової війни Сталін відмовився обмінювати свого сина, який потрапив у полон, на німецького генерала. На думку Пархоменка, це приклад "високого патріотизму і моральності". Комуніст додав, що "Путін і його команда не здатні на таке".

Він також сказав, що популярність радянського диктатора зростає і на прохання жителів додатково видали 5 тис. настінних календарів на 2019 рік з портретом Сталіна. Крім того, активістам вручили пам'ятні медалі на честь 140-річчя Сталіна, які виготовили в Москві на замовлення КРПФ. При врученні нагороджені відповідали привітанням "Служу Радянському Союзу".

За мітингом спостерігали і вели фото- і відеофіксацію співробітники російських спецслужб. Втім, поліції на мітингу не було.

Щорічну акцію "дві гвоздики товаришу Сталіну" з покладанням до монументу вінків і квітів до могили біля кремлівської стіни на Красній площі проводять комуністи та парламентська партія КПРФ.

За офіційними даними, у 1930-1953 роках у справах ОДПУ-НКВС-МВС засудили 3,8 млн осіб, а розстріляли за період 1923–1953 років 800 тис. Історики вважають, що ці дані занижені в декілька разів.

На думку істориків, із 1921 по 1953 рік у СРСР було арештовано і засуджено за політичними звинуваченнями близько 5,5 млн осіб.

За іншими підрахунками, в тюрмах і таборах з кінця 1920-х до 1953 року, коли помер Сталін, побували не менше 20 млн. Втім, відповідна статистика не враховує багатьох спецпереселенців, військовополонених та інтернованих.

 

новини партнерів

19 січня, 2020 неділя

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати