live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Коштовний подарунок Суркіса призвів до відставки президента Німецького футбольного союзу


фото: dpa/imago
Подарунок віце-президента УЄФА Григорія Суркіса став однією з причин відставки президента Німецького футбольного союзу Рейнхарда Грінделя

Про це повідомляє Der Spiegel.

Рейнхард Гріндель запевнив, що дізнався про вартість годинника - 6 тис. євро - лише на минулих вихідних, після чого відразу звернувся до керівництва DFB (Німецького футбольного союзу).

Йдеться про годинник, який очільник DFB отримав від віце-президента УЄФА Григорія Суркіса, з яким співпрацював у рамках УЄФА і з яким сидів поруч на засіданні організації. Гріндель стверджує, що Суркіс не мав жодних економічних інтересів у зв'язку з DFB, ніколи не просив у Грінделя про допомогу з будь-яких питань, що це був "приватний подарунок, без будь-якого стосунку до української футбольної федерації або навіть до підприємництва". Німець вважав неввічливим не прийняти подарунок.

"Я не знав бренду годинника і не мав уявлення про його цінність", - заявив Гріндель.

За його словами, він показував годинним співробітникам, проте не задекларував його при перетині кордону. 

"Повірте мені, я був приголомшений помилкою, яку я зробив", - поскаржився 57-річний Гріндель.

Як стверджують німецькі ЗМІ, функціонер отримав платежі на загальну суму близько 78 тис. євро від одного з підрядників - компанії DFB-Medien Verwaltungs-Gesellschaft - і не повідомив про них публічно.

Незважаючи на відставку, Гріндель продовжуватиме обіймати міжнародні посади в раді ФІФА і у виконкомі УЄФА.

  • Нагадаємо, 7 лютого президента Федерації футболу України Андрія Павелка, який обійняв свою посаду після Григорія Суркіса і Анатолія Конькова, обрали до виконкому УЄФА.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати