live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Reuters: Зеленський переконує інвесторів, що Україна продовжить співпрацю з МВФ


фото: REUTERS
Кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський намагається переконати інвесторів, що Україна залишиться у програмі Міжнародного валютного фонду

Про це пише Reuters.

"41-річний комік Володимир Зеленський, який зіграв президента, тепер претендує на посаду реального глави України, і його передвиборна команда намагається переконати інвесторів у тому, що він зможе підтримувати програму МВФ", - йдеться у статті.

Ставки дуже високі, адже економіка України, ослаблена через конфлікт на сході, залежить від допомоги МВФ на суму в мільярди доларів, констатують у агенстві.

Член команди Зеленського, колишній міністр економрозвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус сказав Reuters, що Зеленський "у разі перемоги у другому турі, він збереже незалежність центрального банку і залишить голову Якова Смолія".

За його словами, він також буде "переконувати парламент, щоб скасувати мораторій на продаж землі та змінити порядок оподаткування підприємств".

Абромавічус запевнив, що Зеленський має твердий намір продовжувати співпрацю з МВФ, тому що "МВФ є основою реформ у в Україні. (Участь у програмі .. - ред.) МВФ означає макроекономічну стабільність".

Крім того, Абромавічус закцентував на намірах співпраці з МВФ у боротьбі з корупцією та реформуванні правоохоронних органів, зокрема і позбавлення їх повноважень із розслідування економічних злочинів.

Також Reuters згадує про зустріч Зеленського “у сірій футболці” з  "з елегантно одягненими" представниками Американської торгової палати.

Після неї президент Американської торговельної палати Енді Хандер сказав, що з президентом Порошенком вони почувалися передбачувано, й "нам набагато менше відомо про кандидата Володимира Зеленського".

"Ми подивилися програму Зеленського, задали йому конкретні запитання, коли зустрілися з ним", - сказав Хандер. Однак відповіді, зазначив він, були досить розпливчасті.

Водночас Хандер зазначив, що "було ясно сказано, що програма МВФ триватиме — не дивлячись на те, що він (Зеленський — ред.) зробив із МВФ у телешоу".

  • Нагадаємо, в серіалі "Слуга народу" персонаж Зеленського - президент України Василь Голобородько - напивається на вечері з главою МВФ та кидає її до басейну.
  • В іншому сезоні Зеленський в образі персонажу нецензурно посилає представників Міжнародного валютного фонду.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

15 жовтня, 2019 вівторок

16 жовтня, 2019 середа

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати