live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В СБУ заявили, що "замінування" пов'язані з виборами в Україні

Почастішання випадків анонімних дзвінків про замінування пов'язано з розгортанням виборчих процесів України

Про це повідомила прес-служба СБУ у Facebook.

В СБУ вважають, що основним мотивом таких дзвінків є перешкоджання організації та здійснення волевиявлення громадян. Зокрема, останнім часом правоохоронці фіксують справжній шквал анонімних повідомлень з фейкових погрози терористичного характеру. 

"Аналіз ситуації показує, що така "вибухова активність" пов'язана переважно з розгортанням виборчих процесів в нашій країні - основним мотивом "телефонних терористів" є перешкоджання належної організації та здійснення волевиявлення громадян", - заявили в СБУ.

В СБУ зазначають, що псевдомінування сприяють дестабілізації суспільно-політичної обстановки в країні, провокують виникнення штучного соціального напруження, невдоволення діяльністю правоохоронців та державної влади, породжують ситуацію паніки та страху.

Негативними наслідками дій "мінерів" також є відволікання правоохоронців на перевірку неправдивої інформації, завдання фінансових збитків державним та комерційним установам у зв'язку з призупиненням їх діяльності, перебої в роботі транспорту і інших стратегічно важливих об'єктів.

В СБУ повідомляють, що лише протягом останнього тижня в різних регіонах України зафіксовано 93 помилкових анонімних повідомлень, що надійшли за телефоном або через інтернет.

 

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати