live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна може не отримати мільярди від міжнародних партнерів, якщо не запустить ринок електроенергії 1 липня - Насалик


фото: 5.ua
Невиконання закону "Про ринок елекроенергії", який запускає ринок із 1 липня 2019-го, загрожує Україні втратою траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу та інших кредитів міжнародних партнерів.

Таку думку висловив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик.

"Якщо ми законом визначили певний термін і маємо макрофінансову допомогу, тобто допомогу від Європейського Союзу, яка складає мільярди доларів, і якщо з першого липня не запускається ринок, то очевидно, що і макрофінансова допомога буде переглянута, чи варто її надавати Україні", - зазначив Ігор Насалик.

За його словами, запуск ринку електричної енергії чітко регламентується законом "Про ринок електроенергії", і на даному етапі суб'єкти ринку електричної енергії заявили про готовність працювати в рамках нового законодавства з 1 липня 2019-го.

"У законі про ринок електроенергії чітко написано, які суб'єкти ринку що мають зробити для того, щоб ринок запрацював із 1 липня. Кожен суб'єкт, який звітує, говорить, що він готовий. Ну, якщо він готовий, то ринок, очевидно, повинен працювати", - повідомив Ігор Насалик.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати