live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Новак пояснив, як в Укравтодорі перевіряють якість ремонту доріг

Керівник "Укравтодору" Славомір Новак розповів про процес перевірки якості при ремонті автошляхів в Україні

Про це він сказав в інтерв’ю Економічній правді.

“Крім постійних щоденних перевірок на майданчиках, є наша централізована установа, яка називається "Дор'якість". Вона відповідає за щоденні перевірки на всіх об'єктах”, - пояснив очільник “Укравтодору”.

Крім того, за його словами, щороку по всій країні служба проводить перевірки після завершення і на початку будівельного сезону.

“Також на капітальних ремонтах залучаємо незалежних інженерів-консультантів, незалежний нагляд. Тобто ми жорстко контролюємо якість”, - заявив він..

Усі виявлені недоліки мають бути усунені коштом підрядника. Якщо підрядник цього не робить, то представники служби подають на нього до суду.

“Вже є кілька таких прикладів. Я буду наполягати на створенні чорного списку компаній будівельного ринку. Якщо є серйозні зауваження до компаній, потрібно, щоб вони або змінили свій підхід до якості виконання робіт, або вийшли з ринку”, - запевнив Новак.

Також, з йог слів, всі акти виконаних робіт приймаються та оплачуються лише після перевірки "Дор'якістю". Тобто заплатити підряднику без перевірки і виправлення недоліків неможливо. “На всі ремонти - гарантія п'ять років, а на капітальні ремонти - десять. Протягом цього часу підрядник має усунути всі недоліки за свої кошти”, - додав очільник "Укравтодору".

 

 

 

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати