live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гуцулка Ксеня повертається додому. Мюзикл, який співає вся Україна, пролунає сьогодні просто неба в Карпатах

Микола Княжицький
У Верховині відкрився ІІ Форум Міжнародний форум Центральної та Східної Європи "VIA CARPATIA".

Перший день закінчиться показом найвідомішого українського мюзиклу "Гуцулка Ксеня" режисера Ростислава Держипільського.

Про це пише Еспресо.TV.

"Кожного разу, коли я приїжджаю сюди, я дивуюся красі цих гір, силі Гуцульщини та  культурі цього краю У мене була мрія відродити ті часи, коли сюди приїжджали українські та європейські інтелектуали. І сьогодні ця мрія здійснюється, нам це вдається", - сказав ініціатор Форуму Микола Княжицький. 

"Ми вдруге проводимо форум Via Carpatia. Сьогодні в конференції беруть участь українські та європейські політики, представники громадського суспільства. Завтра тут будуть виступати кращі українські письменники та митці: Андрухович, Держипільський, Малкович, Жадан та багато інших. Завтра у конференції візьмуть участь Святослав Вакарчук та Петро Порошенко. Сюди мають приїжджати всі українці, в яких би партіях та яких би поглядів вони не були, говорити про відродження та розвиток України", - зазначив він

Міжнародний форум Центральної та Східної Європи  "VIA CARPATIA" - щорічний форум,  який проходить у Верховині на Прикарпатті. в рамках Форуму традиційно проходить низка культурно-мистецьких заходів та науково-практична конференція "Коло Вінценза". Цього року Форум триватиме з 14 по 16 червня.

 

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

6 грудня, 2019 п'ятниця

5 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати