live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Чекаємо змін у політиці України": віце-спікер Сейму Польщі про історичні суперечки


фото: wiadomosci.wp
Віцеспікерка польського Сейму Малгожата Госєвська заявила, що найближчим часом з’ясується чи змінить нова українська влада історичну політику щодо Польщі

Про це повідомляє "Польське радіо".

"Я очікую тут змін у політиці України. Звісно, покажуть, чи наші очікування і надії є слушними, чи справді відбудеться зміна. Проте, здається, що президент України – людина дуже прагматична; він не зв’язаний тими залежностями, що стосуються певної версії історичної політики, яку Україна реалізувала досі", - сказала вона.
Президент Польщі Анджей Дуда сподівається, що Київ насамперед скасує мораторій на ексгумації поляків.

Крім того, у МЗС Польщі сподіваються, що після виборів Україна прискорить процес необхідних реформ і продовжить курс на зміцнення відносин України з ЄС і НАТО.

  • Нагадаємо, у лютому 2018 року президент Польщі Анджей Дуда висловив сподівання, що Україна вживе заходів у справі ексгумацій останків польських жертв війн та конфліктів на своїй території. 
  • Канцелярія президента Польщі Анджея Дуди "глибоко розчарована" результатами переговорів між віце-прем'єрами України і Польщі щодо заборони на ексгамацію.
  • 1 вересня у Варшаві на меморіальних заходах до 80 роковин початку Другої світової війни чекають, серед інших, на візит президента України Володимира Зеленського.

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати