live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зустрічаюсь з різними людьми: Гройсман ухилився від прямої відповіді щодо зустріч з олігархом Пінчуком


фото: nv.ua
Прем’єр-міністр України уникнув прямої відповіді на запитання, чи мав він таємну зустріч із олігархом Віктором Пінчуком

Володимир Гройсман став гостем в ефірі "Радіо НВ".

"Я час від часу зустрічаюсь з різними людьми. У тому числі – із представниками великого бізнесу. Я не роблю з цього ніяких таємниць –нічого", – сказав він у відповідь на запитання журналіста, чи була зустріч із Пінчуком.

Візит прем’єра до заміського маєтку олігарха Пінчука "Схеми" зафіксували ще 14 червня – тобто, близько півтора місяця тому. Проте до моменту оприлюднення матеріалу ніхто з учасників зустрічі про неї не повідомив публічно.

Крім того, журналісти звернулися до голови уряду з проханням пояснити вечірній тривалий візит до заміського маєтку олігарха Пінчука і не отримали від нього відповіді.

В ефірі НВ Гройсман заявив, що переглянув сюжет – але "нічого із нього не зрозумів". І ухилився від відповіді на питання журналіста, чи впізнав він на відео своє авто: "Ви бачили мій кортеж? Ви бачили мій автомобіль?"

Водночас, у розслідуванні був показаний не кортеж прем'єр-міністра, а один автомобіль, яким він користується.

Раніше "Схеми" розповіли про непублічний візит прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до заміського маєтку олігарха Віктора Пінчука, який відбувся 14 червня. Одночасно з головою уряду там же перебував і очільник МВС Арсен Аваков.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати