Розмінування у Станиці Луганській: пункт пропуску працюватиме у скороченому режимі

У пункті пропуску “Станиця-Луганська” знову ввели скорочений режим роботи

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“За інформацією української сторони СЦКК, з боку тимчасово окупованої території Луганщини тривають заходи з розмінування місцевості біля зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець. Відповідно до рішення командувача Об’єднаних сил та з метою збереження життя та здоров’я цивільного населення, з учорашнього дня режим роботи КПВВ “Станиця-Луганська" було змінено – контрольний пункт функціонуватиме щоденно з 6.00 до 18.00”, - йдеться у повідомленні.

Тож, командування Об’єднаних сил звертається до громадян з проханням врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок

  • Нагадаємо, 2 серпня Українські сапери виявили 31 міну поблизу мосту через річку Сіверський Донець у Станиці Луганській.
  • 4 серпня в Спільному центрі контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі заявили про неможливість початку розмінування мосту в Станиці Луганській через відсутність гарантій безпеки українським саперам з боку російсько-терористичних сил.
  • Спостерігачі ОБСЄ на вихідних фіксували присутність бойовиків із пов’язками з написом "СЦКК" на ділянці біля Станиці Луганської, де триває розмінування.

 

 

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати