live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Радіаційний фон в Україні не змінився через вибухи на полігоні в РФ, - ДСНС

Результати радіометричних вимірювань в період з 10 по 18 серпня свідчать про те, що радіаційний фон в Україні не змінився через надзвичайну ситуацію, що виникла поблизу Архангельської області

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Facebook.

За прогнозними даними радіоактивно забруднені повітряні маси могли гіпотетично досягти території України в ніч з 11 на 12 серпня та охоплювати територію її східних та південно-східних областей. 

Тож метеостанції вимірювали рівень радіації в режимі підвищеної готовності 4 рази на добу. Також щоденно вимірювали атмосферні випади й відбирали атмосферні аерозолі у Києві, Сновську, Чорнобилі - щодоби по 12 годин.

До режиму почащених вимірювань залучили метеостанції Сумської, Харківської, Луганської, Донецької областей, а після проведення додаткового прогнозування 12 серпня долучили Одеську область.

"Результати вимірювань в період з 10 по 18 серпня свідчать про те, що радіаційний фон в Україні не зазнав ніяких змін, а саме потужність експозиціної дози на всій території України знаходиться в своїх звичних межах, в повітряних пробах не виявлено додаткових радіонуклідів, які можуть свідчити про проходження над територією України радіоактивно забруднених мас", - йдеться у повідомленні ДСНС.

Все по темі

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати