live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Pornhub зняв порно на забрудненому пляжі, щоб зібрати кошти на очищення океану


фото: dezeen
Студія Pornhub зняла ролик “Найбрудніше порно” на забрудненому пластиком пляжі, щоб закликати спільноту жертвувати кошти на очищення світового океану

Про це повідомляє  видання "Dezeen".

На відео люди в захисних костюмах сміття на пляжі, поки пара займається сексом на задньому плані.

За кожен перегляд цього відео сайт обіцяє жертвувати гроші екологічної організації Ocean Polymers. На вторговані кошти Ocean Polymers планує запустити танкер, який збиратиме пластик в океані, і переробляти сміття в паливо для власного ж використання.

“Забруднення океану стало однією з найбільш важливих глобальних проблем. І з кожним роком забруднення стає все гіршим. Ось чому вкрай важливо, щоб ми використовували нашу платформу для підвищення обізнаності та стимулювання змін - не тільки на час, а й для майбутніх поколінь”, - зазначив президент Pornhub Корі Прайс.

За словами Прайс, хоч Pornhub і “брудний”, але сайт не хоче, щоб таким же був світ навколо нас.

В Ocean Polymers вважають, що робота з Pornhub допоможе донести інформацію про забруднення океану до людей, які не замислюються про це.

“Ми всі є частиною проблеми і повинні працювати разом, щоб знайти рішення. Це бренд зі значним глобальним охопленням, що охоплює всю демографію, тому він є дуже ефективною платформою для підвищення обізнаності про проблеми, з якими ми стикаємося сьогодні в наших океанах”, - зазначила виконавча директорка Ocean Polymers Хезер Вігглсворт.

 

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати