live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мораторій на нове будівництво: Кличко пояснив рішення, яке планує запровадити Київрада


фото: delo.ua
Віталій Кличко зазначив, що Київрада ухвалить рішення, яке стосуватиметься виключно нової забудови та документів на неї

Про це повідомив київський міський голова у своєму Телеграм-каналі.

Так, міський голова пояснив, що йдеться про те, що до нового року не розпочинатимуть зводити нові житлові, комерційні об'єкти (крім соціальної інфраструктури).

"Розпочатого законного будівництва чи об'єктів, що мають бути законно введені в експлуатацію, мораторій не стосуватиметься. Об’єкти, які зводяться без документації, або щодо яких документація скасована - в експлуатацію введені не будуть. Тому, не зважайте на провокаторів і маніпуляторів, які в угоду забудовникам намагаються сіяти брехливу інформацію", - наголосив Кличко.

Згідно з проектом рішення міська влада планує до кінця року завершити інвентаризацію всього розпочатого на території Києва будівництва. 

"Адже сьогодні погоджує, що саме і де споруджується, ДАБІ України. А місто отримує інформацію пост-фактум", - пояснив він.

Кличко додав, що вони налаштовані навести лад з забудовою в столиці. "Щоб зненацька, на ділянках, отриманих за часів Омельченка та Черновецького, не виростали монстри. Щоб забудовники через суди не змушували місто видавати містобудівні умови, щоб не велося будівництво на арештованих земельних ділянках. Щоб все будівництво відбувалося виключно законно і з врахуванням інтересів громади Києва", - додав він.

Голова Києва пропонуватиме Київраді ухвалити це рішення за основу і за тиждень опрацювати пропозиції до нього, аби знівелювати можливі негативні наслідки для громадян, у тому числі підприємців.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати