live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Парк ДП “Київський Облавтодор” оновився 20 сучасними автомобілями “АвтоКрАЗу”

Дорожники отримали чергову партію комбінованих машин. Взимку вони працюють як снігоприбиральна техніка, а в теплий період самоскидами

Сучасні вантажівки від Кременчуцького автозаводу прийшли на заміну застарілому та зношеному автопарку держпідприємства “Київський облавтодор”. Дорожники отримали чергову партію 20-ти комбінованих машин. Взимку вони працюють як снігоприбиральна техніка для посипання доріг піском та сіллю. А в теплий період самоскидами — для перевезення щебеню та асфальту під час проведення поточних ремонтних робіт. Тобто машини працюватимуть цілорічно.

“Ми пишаємося, що виконуємо такий контракт та співпрацюємо з Українським автодором. Наш автомобіль народжений для порятунку. Ми є постачальниками в Організацію об'єднаних націй. Ми є постачальниками в Національну гвардію. Наші автомобілі працюють на Донбасі. Наші автомобілі працюють і на дорогах. Кожного року, коли трапляється колапс із хуртовинами ми своїми автомобілями виручаємо із снігових заметів автобуси, дітей та школярів”, - каже генеральний директор ПрАТ “АвтоКрАЗ” Роман Черняк.

В Київоблавтодорі кажуть — снігові замети на дорогах області зникатимуть набагато швидше. А робота ефективність роботи підприємства, після масштабного оновлення автопарку, підвищиться в рази.

“Прибирання доріг стане набагато ефективнішим в зв'язку з тим, що тут відвали, які мають вагу 1350 кілограм. Він зчищає сніг практично до асфальту. До того ж, можна регулювати ширину посипання — з 5 до 12 метрів”, - розповідає провідний механік ДП “Київський Облавтодор” Віктор Матвійчук.

Загалом до кінця року парк “Київського облавтодору” поповниться на 67 одиниць такої техніки. А завдяки реформі децентралізації комбіновані дорожні машини від АвтоКразу почали активніше купувати в усіх регіонах України.

“В місцевих громад появилися гроші. І ми дуже тісно співпрацюємо, виграємо багато тендерів, і поставляємо комунальні дорожні машини навіть в такі села, яких ніколи не було в територіальних громадах. На сьогоднішній день це вся Україна. Починаючи з Одеської області і до Волинської. І з Луганська до Закарпаття”, - каже Генеральний директор ПрАТ “АвтоКрАЗ” Роман Черняк.

Таке масштабне оновлення автопарку Київоблавтодору — перше за останнє десятиріччя. На підприємстві сподіваються, що зможуть гарантовано та якісно виконати весь обсяг завдань щодо належного утримання доріг.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати