live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У реформованій Генпрокуратурі хочуть працювати 80% нинішнього складу

У Офісі Генерального прокурора України (так називатимуть орган після реформи) хочуть працювати 80% прокурорів, які й зараз працюють у Генпрокуратурі. Всього пройти переатестацію хочуть 96% прокурорів
Про це повідомляє пресслужба ГПУ.
 
"Працювати в Офісі Генерального прокурора мають намір 80% прокурорів Генеральної прокуратури. Вони почнуть процес атестації першими з тестування на знання та вміння застосувати закон," - йдеться у повідомленні.
 
Тестування полягає у знанні законів та на вміння їх застосовувати. Загалом ідея атестації прокурорів полягає в перевірці професійних компетенцій та відповідності вимогам професійної етики й доброчесності.
 
"Щодо зібраних заяв в регіонах, всі прокурори Вінницької, Запорізької і Чернівецької областей виявили бажання пройти атестацію. До того ж 99% прокурорів хотіли б працювати в органах оновленої прокуратури на Волині, Житомирщині, Івано-Франківщині, Кіровоградщині, Луганщині, Львівщині, Миколаївщині, Одещині, Полтавщині, Рівненщині, Сумщині і Черкащині. В решті областей цей показник перевищує 90%," - йдеться у заяві.
  • Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні ухвалило рішення про відкриття доступу до декларацій військових прокурорів в публічній частині реєстру

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати