live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінекономіки пропонує встановити на спиртзаводах камери спостереження


фото: reporter.kr
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонує встановити камери спостереження на всіх працюючих спиртзаводах і gps-трекер на транспортних засобах

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Ми маємо чітко розуміти, як ми бачимо спиртову галузь у майбутньому, і які кроки потрібно зробити для реформування та детінізації спиртової галузі. Щоб знайти оптимальний механізм реформування галузі, а також демонополізації "Укрспирту" необхідно почути думки усіх зацікавлених сторін – відповідальних відомств та профільних асоціацій", - заявив міністр економіки Тимофій Милованов.

Серед запропонованих Мінекономіки кроків щодо реформування спиртової галузі - встановлення спиртових лічильників на виробництвах, проведення аудиту усіх непрацюючих заводів незалежною комісією, координація правоохоронних органів у розслідуванні роботи підпільних цехів з виробництва спирту.

Крім того, діяльність ДП "Укрспирт" щодо виробництва та продажу продукції має узгоджуватися і контролюватися Мінекономіки.

Серед подальших кроків – встановлення камер спостереження на всіх працюючих спиртзаводах, посилення контролю за відвантаженням спиртової продукції та створення відкритого реєстру перевізників спирту. Також йдеться встановлення gps-трекерів на транспортних засобах.

 

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати