live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Народний фронт" вимагає від СБУ надати пояснення суспільству з приводу викликів на допити захисників України

Партія "Народний фронт" звертається до Служби безпеки України з вимогою невідкладно надати суспільству пояснення з приводу викликів на допити захисників України, які першими прийняли на себе удар російсько-терористичних військ у 2014 році

Зокрема, сьогодні СБУ викликала на допит "Золу", командира другої штурмової роти «Захід» батальйону "Айдар" у складі Збройних сили України Ігоря Лапіна, пише прес-служба партії.
 
Під командуванням "Золи" у 2014 році його підрозділ звільнив 8 населених пунктів Луганської області, брав участь у прориві блокади Луганського аеропорту.
 
Повернувшись з передової, Ігор Лапін у складі парламентської фракції "Народного фронту" працював у парламенті 8-го скликання.
 
За інформацією, яка публікується, окрім Ігоря Лапіна СБУ викликає на допити й інших ветеранів війни.
 
"Без ґрунтовних пояснень, без юридично-правової позиції, без чіткого розуміння причин таких дій СБУ - у суспільстві виникає занепокоєння і запитання щодо того, чи не є ці допити елементом дискредитації захисників України, добровольців та  бойових заслуг у війні проти російської агресії. Однак, ще гірше, складається враження, що допити - це початок політичних  переслідувань в неукраїнських інтересах. Це запитання виглядає особливо доречним з огляду на, м’яко кажучи, недружні заяви деяких представників влади щодо необхідності скорочення пільг бійцям ЗСУ, та велику напругу, що склалася довкола розведення військ з передових позицій тощо", - йдеться у повідомленні.
 
У прес-служба зазначають, що "Народний фронт", який у 2014 році увібрав у себе велику кількість добровольців і кадрових військових, вважає одним із головних завдань держави – підтримання на високому рівні обороноздатності країни, морально-психологічного духу, важливим елементом яких є визнання і повага до подвигу українських захисників. 
 
""Народний фронт" висловлює підтримку колезі і побратиму Ігорю Лапіну, іншим ветеранам та кадровим військовим, які захистили країну від ворога у запеклих боях. Слава Україні!", - написали в НФ.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати