live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Китаї двоє людей захворіли на чуму


фото: n-tv.de
У Китаї у двох людей з Внутрішньої Монголії діагностували чуму. У регіоні за рік вже вдруге фіксують хворобу

Про це повідомила місцева влада, передає CNN.

За даними державного ЗМІ Сіньхуа, наразі пацієнти проходять лікування в Пекіні, а влада вжила заходів превентивного контролю.

У травні пара з Внутрішньої Монголії померла від бубонної чуми після того, як з’їла сиру нирку бабака – народний лікувальний засіб.

За даними ВООЗ, від 2010 до 2015 року у світі було зареєстровано понад 3248 випадків чуми. З них 584 були смертельними. Три найбільш ендемічні країни - Демократична Республіка Конго, Мадагаскар і Перу.

Викликавши близько 50 тисяч випадків захворювання серед людей протягом останніх 20 років, чума наразі класифікується ВООЗ як захворювання, що заново з’являється.

Чума викликається бактеріями і передається через укуси бліх і заражених тварин, може розвиватися в трьох різних формах. Бубонна чума викликає набрякання лімфатичних вузлів, септична чума заражає кров, а легенева чума вражає легені.

Легенева чума, як у захворілих з Китаю, більш небезпечна. На думку Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), за відсутності лікування вона завжди закінчується смертю.

Нагадаємо, "чорна смерть" – друга за історичним переліком пандемія чуми – свого часу викосила близько половини населення Європи. Тепер міжнародна команда вчених знайшла можливе місце походження її збудника. Воно розташоване на території сучасної Російської Федерації.

Все по темі

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати