live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З кавових відходів McDonald's створюватимуть автозапчастини


фото: theverge
Компанія Ford вирішила створювати автозапчастини з відходів від приготування кави в McDonald's - це допоможе зробити автомобілі більш екологічними

Про такі плани компанії пише The Verge.

Для створення автокомпонентів планують використовувати лушпиння, яка утворюється під час обсмаження кавових зерен. У McDonald's кажуть, що щорічно в США кілька мільйонів кавового лушпиння перетворюється в садові добрива або вугілля.

Виготовлений з такого біопластику деталі будуть менше важити, що дозволить автомобілям підвищити паливну ефективність та знизити викиди CO2.

Для створення біопластику з кавових відходів їх нагрівають до високої температури в умовах низького вмісту кисню. Додатково до цього домішують пластик інших сортів і додаткові речовини. У результаті виходять гранули з яких можна формувати деталі різної форми.

Властивості кавового біопластику роблять його хорошим матеріалом для корпусів ламп головного світла, компонентів салону та інших внутрішніх елементів. Виготовлені з нього деталі виходять на 20% легше традиційної пластмаси і вимагають на 25% менше енергії для виробництва.

 

Все по темі

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати