live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Організатори Євромайдану подарували Зеленському шматок одного з повалених пам’ятників Леніну

Президент Володимир Зеленський зустрівся з колишніми студентами, які були організаторами Євромайдану, та постраждалими в центрі Києва у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року

Про це повідомляє пресслужба очільника держави.

"Мені завжди було цікаво, чим зараз займаються люди, з яких це все почалося. З яких почалася революція. Ми хотіли познайомитися особисто, хотіли проговорити, які є проблеми, бачення в цілому, де ви і чим займаєтеся", – сказав Зеленський.

Президент висловив переконання, що молоді люди, які відіграли важливу роль у Революції Гідності та стали рушійною силою протестів, є сильними особистостями, а тому їх варто залучати до життєдіяльності країни.

Присутні розповіли Зеленському про те, як починався Майдан, про свої мотиви участі у протестах, які згодом переросли у Революцію Гідності. Обговорювали те, як події кінця 2013-го – початку 2014 року змінили Україну.

Учасники зустрічі також розповіли, чим займаються зараз. Дехто з присутніх став захисником України і провів на фронті кілька років. Інші почали надавати волонтерську допомогу й нині тісно співпрацюють з ветеранами та профільними міністерствами. Дехто працює у сфері освіти, науки тощо. Кожен із присутніх висловив свої пропозиції щодо розвитку держави.

Однією з найважливіших тем, яка обговорювалася, було розслідування злочинів проти учасників Євромайдану.

Зеленський наголосив на важливості перезавантаження Державного бюро розслідувань і запевнив, що після ухвалення необхідних поправок Верховною Радою прокурори, які займалися справами Майдану, будуть задіяні й надалі.

На завершення учасники зустрічі подарували президенту частину одного з пам’ятників Леніну, який був повалений у часи Революції Гідності.

Вони також пов'язали на зап'ястя главі держави стрічку у національних кольорах – таку, як носили учасники Євромайдану.

Присутні закликали президента на зустрічі у Парижі не погоджуватися на вибори на Донбасі під дулами автоматів і наголосили, що хочуть повернути окуповані території, але не ціною поступок державним суверенітетом.

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати