live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Севастополь матиме особливий статус аж до деокупації, - представник президента в АРК


фото: телеканал "Прямий"
13 січня представник президента України в АРК Антон Кориневич заявив, що у доопрацьованому проєкті закону про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади Севастополь згадується як окрема адміністративно-територіальна одиниця

Про це постійний представник президента України в Автономній республіці Крим Антон Кориневич повідомив у Facebook.

"У доопрацьованому проекті закону щодо внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади у статті 133 місто Севастополь згадується як окрема адміністративно-територіальна одиниця України", - написав представник президента в АРК.

Відповідна правка була внесена за його зверненням, яке було направлене Комісії з питань правової реформи від голови робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в листопаді 2019 року.

"Ми залишаємося на позиції, що жодне місто України не повинно мати спеціального статусу. Але допоки АР Крим та м. Севастополь є тимчасово окупованими територіями і обидві згадуються у резолюціях міжнародних організацій, і допоки статус Криму на рівні Конституції не змінено, видається за доцільне, з метою дотримання сталості позиції України на міжнародній арені, залишити м. Севастополь як окрему адміністративно-територіальну одиницю у Конституції України", - зазначив Кориневич.

Представник президента в Криму аргументував залишення статусу Севастополя так:

" Незгадування м. Севастополь у Конституції України може призвести до пропагандистських тверджень держави-окупанта про те, що Україна "відмовилася" або "забула" про Севастополь."

  • Нагадаємо, в грудні 2019 року Комітет з питань правової політики рекомендував ВРУ направити проєкт закону про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади до Конституційного суду України.
  • Депутати Європарламенту заявили, що введення інституту префектів, як це передбачено законопроєктом президента Володимира Зеленського про внесення змін до Конституції в частині самоврядування, може загрожувати самій децентралізації

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати