live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вітренко пояснив про 700 млн премії для “Нафтогазу” за перемогу над “Газпромом” в суді


фото: naftogaz
Частина колективу НАК "Нафтогаз" отримає премію в розмірі 1% від $2,9 млрд, виграних у “Газпрому” за рішенням Стокгольмського арбітражу

Про це виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко написав на своїй сторінці у Facebook.

Як нагадав Вітренко, премії працівникам компанії може призначити лише правління "Нафтогазу" - відповідно до рішення наглядової ради "Нафтогазу". При цьому сам підкреслив, що не особисто не входить до правління НАК.

За його словами, премії не призначалися наперед, вони призначалися за вже наявний результат.

"Наразі можу абсолютно чесно стверджувати, що премії за отримані від Газпрому напередодні Нового року $2,9 млрд ще не були призначені. Хоча це дійсно прямо передбачено трудовими контрактами конкретних працівників компанії", - написав він.

Таким чином, частина команди “Нафтогазу” отримають близько $29 млн або 700 млн грн.

Вітренко аргументував наявність практики премій для топ-менеджерів "Нафтогазу" інтересами народу України.

"Тому народ України як власник Нафтогазу має бути зацікавлений у тому, щоб топ-менеджери ефективно керували державною компанією в інтересах українців, а не шукали способу заробити, отримавши "відкат" за свідомо неефективні рішення чи контракти", - написав він.

  • Нагадаємо, раніше виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко в інтерв'ю Liga.net заявив, що керівництво НАК "Нафтогаз" отримає премію в розмірі 1% від $2,9 млрд, які "Газпром" виплатив українській компанії за рішенням Стокгольмського арбітражу. Таким чином, топ-менеджери отримають близько $29 млн або 700 млн грн.

новини партнерів

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати