Окупанти відкрили вогонь на ділянці розведення у Петровському

26 січня українська сторона зафіксувала дії збройних формувань Російської Федерації щодо імітації порушення розведення сил та засобів у межах ділянки розведення № 3 Петрівське

Про це повідомляє пресцентр штаб ООС.

Там повідомили, що бойовики пішли на такий крок з метою надання ОБСЄ доказів про нібито порушення розведення сил українською стороною.

"Озброєні члени збройних формувань Російської Федерації, використовуючи рельєф місцевості і високу рослинність, зайшли на ділянку розведення на місця позицій підрозділів Об'єднаних сил, які були вивільнені при розведенні, і відкрили показовий вогонь трасуючими кулями в свою сторону", - йдеться в повідомленні.

Інцидент стався на відстані 250 метрів від відеокамери спостереження ОБСЄ, яка на думку бойовиків, повинна надати безапеляційні доведення факту порушення розведення сил і засобів з української сторони.

"Метою таких дій може бути загострення ситуації на ділянці розведення, яка в подальшому може призвести до повернення військ на вихідні позиції до розведення або заняття нових вигідних рубежів збройними формуваннями Російської Федерації в зазначеному районі", - йдеться в повідомленні.

 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати