У Вінниці відбулася лекція Віталія Портникова в рамках проєкту "Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність"


фото: Прес-центр ДонНУ імені Василя Стуса
27 січня в рамках проєкту "Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність" відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Вінниці

 

Захід відбувався в актовій залі Донецького Національного Університету імені Василя Стуса. Лекція мала великий успіх у слухачів та проходили за відсутності вільних місць у лекторії. Близько 290 відвідувачів - це переважно студенти, разом з викладачами університету, представники ЗМІ та представниками громадянського суспільства. 

Основна ціль лекцій - підвищення якості, об'єктивності, незаангажованості медіа-контенту і, як наслідок, підвищення рівня критичного мислення та об'єктивності оцінок українцями інформації та подій. Суспільство має бути добре поінформоване про події в країні та світі, і отримана інформація має бути максимально чесною, справедливою, без викривлення інформації. Довіра громадськості повинна бути пріоритетним напрямком в роботі медіа.

На базі лекції буде виготовлено телеверсію, яку буде показано в ефірі медійного партнера проекту - телеканалу Еспресо.

Наступна лекція буде проводитися в Києві.

Захід організовувався ГО "Всеукраїнський демократичний форум", за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. Організаційний партнер  - Донецький Національний Університет імені Василя Стуса.

Медіапартнер заходу - телеканал Еспресо.  

Фото: Прес-центр ДонНУ імені Василя Стуса

 

Все по темі

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати